sobota wieczór

Sobota Wieczór

Na kolacji spotyka się kilka osób, ale kim są dla siebie? Czy są to starzy znajomi? Czy jest to kolacja na zjeździe rodzinnym? A może paczka przyjaciół, która spotyka się po długiej przerwie? Tego nie wiedzą na początku ani aktorzy ani widownia, ponieważ cały spektakl jest improwizowany. Wiemy tylko, że wszyscy spotykają się w pewnej Restauracji i powoli odkrywają relacje między sobą, jakie mają zawody, co ich łączy, wzajemne tajemnice i sekrety. Spektakl zakłada wydobywanie śmiechu z widowni, ale pojawiają się też momenty teatralnej dramaturgii i krępującej ciszy przy stole.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, odkrywania z aktorami fabuły spektaklu i postaci. Postaramy się odpowiedzieć na pytania o czym ludzie nie mówią na głos przy stole i o czym rozmawiają między sobą po wyjściu z kolacji lub w przerwie na papierosa. Można też próbować zgadnąć co wyimprowizowaliśmy do jedzenia.

W skład spektaklu wchodzą:

Marta Iwaszkiewicz, Bartosz Młynarski,Aleksandra Markowska, Paweł Najgebauer, Joanna Pawluśkiewicz, Piotr Sikora, Michał Sufin, Krzysztof Wiśniewski

Artykuł
Tytuł
Sobota Wieczór
Opis
Na kolacji spotyka się kilka osób, ale kim są dla siebie? Tego nie wiedzą na początku ani aktorzy ani widownia, ponieważ cały spektakl jest improwizowany.
 

Comments

comments