kk

Klub Komediowy

Klub Komediowy działa od 2014 roku na Placu Zbawiciela w Warszawie.  Jesteśmy pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce.

Klub to scena, bar i kawiarnia.  Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo i przy okazji napić się kawy, wina, zjeść coś.

Można zobaczyć u nas teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk), stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej.

Prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Bitwa na dubbingi, Musical improwizowany, Mała gra o nic (teleturniej) i inne. W niedzielne poranki improwizujemy dla dzieci, w cyklu programowym Klub Komediowy Dla Dzieci.

Na naszej scenie gościliśmy m.in Janusza Gajosa, Jacka Fedorowicza, Szczepana Twardocha, Marcina Maseckiego, Mariusza Szczygła, Jakuba Żulczyka i innych.

Pokazujemy to, co najciekawsze w niezależnej komedii, robimy nowe rzeczy, eksperymentujemy, wypracowujemy formaty i czerpiemy  to, co najlepsze z przeszłości polskiej komedii.

Strona komediowy.pl
Klub Komediowy na Facebooku